Firma powstała w 1996 roku i w pierwszym etapie zajmowała się głównie działalnością handlową.

W latach 1996-1997 następował systematyczny rozwój w kierunku usług poligraficzno-introligatorskich. W 1997 firma rozpoczęła działalność w zakresie prac podwykonawczych dla DONNELLEY POLISH AMERICAN PRINTING COMPANY, polegających na pracach introligatorskich takich jak: separacja, wkładkowanie, insertowanie, onsertowanie, wklejanie, dziurowanie, kompletowanie czasopisma z segregatorem, pakowanie, przygotowanie do spedycji gotowego nakładu.

Doświadczenie zdobyte w ciągu tego okresu pozwoliło nam na sprostanie najbardziej rygorystycznym wymaganiom naszych klientów, co przekłada się na jakość usługi oraz terminowość, która dzisiaj jest bardzo ważnym elementem każdej produkcji.

Głównym zadaniem naszej firmy jest realizowanie jak i świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie z jak najdalej idącym zrozumieniem potrzeb naszego klienta. Na osiągniecie tego celu z zaangażowaniem pracuje kilkadziesiąt pracowników dla których każde zlecenie jest tak samo ważne. W oparciu o nasze doświadczenie i kompetencje pracowników staramy się angażować w proces produkcyjny tak, aby zmniejszać koszty produkcji.

Intro-Krak ul. Makuszyńskiego 19 31-752 Kraków
tel.: +48 503 539 286 e-mail: michal@introkrak.pl