Produkcja toreb papierowych

Jednym z działów produkcyjnych, w którym się specjalizujemy jest wykonawstwo toreb papierowych. Przedmioty powstają na bazie wysokiej jakości materiałów papiery offsetowe, kredowe, powlekane, barwione. Wykonujemy wyroby w różnego rodzaju wymiarach, formach, a także z odmiennymi typami uchwytów wszelkie rodzaje sznurków bawełnianych, syntetycznych, linki papierowe, wstążki. Posiadamy gamę własnych wykrojników, co pomniejsza znacznie koszt wyrobu przedmiotów, zwłaszcza przy niskich nakładach.

Produkcja toreb papierowych obejmuje również działania polegające na starannym wykończeniu przedmiotów. Stosujemy różne techniki druku, tłoczenie, złocenie. W ten sposób możemy nadać wyrobom elegancki charakter, a także stworzyć ciekawy gadżet reklamowy (wprowadzając logo, nazwę firmy, itp.).

Wykonujemy zlecenia bez stosowania ograniczeń minimalnych i maksymalnych nakładów . Czas realizacji zależy od zleconej ilości produktów do wykonania. Nakłady do 10 000 szt. staramy się realizować do 10 dni od momentu otrzymania projektu graficznego, wpasowanego w dostarczoną przez nas siatkę. W przypadku większych zleceń okres oczekiwania na wykonanie może się wydłużyć.

Zrealizowane projekty

Intro-Krak ul. Makuszyńskiego 19 31-752 Kraków
tel.: +48 503 539 286 e-mail: michal@introkrak.pl