Pakowanie usługowe

Z pozoru prosta czynność, jaką jest pakowanie, w rzeczywistości nie należy do najłatwiejszych. Wiele firm z powodu źle przemyślanego sposobu realizacji tego zadania, miało problemy. Świadomi wagi dobrze przygotowanego towaru oferujemy pakowanie usługowe oraz konfekcjonowanie towaru. Nabyliśmy w tym zakresie bogate doświadczenie, zapewniając nie tylko systematyczność i rzetelność wykonania, ale także dobrej jakości opakowania. Wielokrotnie przygotowywaliśmy ręcznie pudełka, które nie spełniały warunków produkcji na taśmie. Zapewniamy przy tym naszym Klientom doradztwo w sprawie doboru opakowań kartonowych. Proponujemy rozwiązania, które będą spełniały swoją rolę w drodze do odbiorcy końcowego. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Na zlecenie wykonujemy różnego rodzaju opakowania, a także pakowanie usługowe w pudełka dostarczone przez Zlecającego. Najczęściej spotykane rodzaje opakowań to kartony, tuby, ozdobne pudełka, torebki foliowe i papierowe, worki foliowe z zamykaniem. Na zlecenie wykonujemy pudełka kaszerowane, w praktycznie w nieograniczonym formacie. Wykonujemy także pudła oklejane różnymi materiałami ozdobnymi jak i skóropodobnymi.

Zajmujemy się również konfekcjonowaniem towaru i rozdzielaniem opakowań zbiorczych i przedmiotów luźnych na precyzyjnie określone pakiety ilościowe. W ramach tej usługi przeprowadzamy akcje okolicznościowe związane z tworzeniem paczek i prezentów.

Mamy świadomość, że odpowiednio skomponowany produkt będzie wizytówką naszego Klienta jak i naszej solidności. W trakcie trwania akcji promocyjnych udostępniamy nasz magazyn, który jest ogrzewany, ubezpieczony i objęty całodobową ochroną.

Przykładowe możliwości w przeliczeniu na dwie zmiany:

  • Umieszczenie w pudełkach zestawu do gier 7 elementowego do 8 000 szt.
  • Pakowanie koszulek do 25 000 szt.
  • Klejenie teczek i wrzucanie materiałów informacyjnych do 7 000 szt.
  • Wykonanie pudła ozdobnego duże do 400 szt.
  • Klejenie małych nietypowych pudełek do 5000 szt.
  • Umieszczanie przedmiotów w tubach do 4000 szt.
  • Przygotowanie koszy okazjonalnych 17 elementowe do 200 szt.

Zrealizowane projekty

Intro-Krak ul. Makuszyńskiego 19 31-752 Kraków
tel.: +48 503 539 286 e-mail: michal@introkrak.pl