Prace manualne to zestaw czynności, które występują podczas nietypowych zleceń polegających na pracach wykonywanych zgodnie z zaleceniami indywidualnymi i często nietypowymi naszych Klientów. Prace te związane ze współpracą z Klientami z różnych branż pozwoliły nam na poszerzenie wachlarza usług.

    Dzisiaj współpracujemy z klientami z następujących branż:
  • akcesoria meblowe
  • automatyka przemysłowa
  • drewno, wyroby drewniane
  • elektronika
  • poligrafia
  • przemysł samochodowy

Przy pracach manualnych klienci wymagają od nas precyzyjnego i dokładnego wykonywania czynności oraz odpowiedniego podejścia do kwestii związanej z problemem wynikającym z nasilenia prac w ich zakładach w określonym czasie.

Naszym zadaniem nie jest zastąpienie Państwa pracowników, a jedynie uzupełnienie mocy produkcyjnych w okresie nasilenia prac lub podczas trwania promocji.

Rozliczenia dokonywane są na podstawie kalkulacji za wykonywaną czynność, a nie w odniesieniu do roboczo godziny. W ten sposób wyróżniamy się od innych firm, gdyż w sposób konkretny możemy wyliczyć koszty danej produkcji.

Prace wykonujemy przeważnie w naszej hali, co pozwala nam na kontrolowanie jakości. Ponadto większość naszych pracowników jest stałych, co wpływa na jakość, wydajność oraz przewidywalność procesów produkcyjnych.

Do każdej kalkulacji podchodzimy indywidualnie i staramy się przewidywać wszelkie możliwe koszty oraz możliwe problemy, które mogą wyniknąć podczas realizacji zlecenia. Nabyliśmy już dość spore doświadczenie w realizacji nietypowych zleceń, ale też nie jesteśmy nieomylni. Dlatego współpraca, komunikacja, wykorzystywanie doświadczeń klientów jest naszym sporym atutem docenianym przez zleceniodawców.

Zrealizowane projekty

Intro-Krak ul. Makuszyńskiego 19 31-752 Kraków
tel.: +48 503 539 286 e-mail: michal@introkrak.pl