Pakowanie w folię termokurczliwą

W celu zabezpieczenia produktów np. w miejscu sprzedaży stosuje się pakowanie w folię termokurczliwą lub zwykłą. Nasze urządzenia pozwalają na wykonanie takich usług ? zestawy lub pojedyncze egzemplarze do formatu 330x480mm.

Dzięki nietypowej maszynie tunelowej, która obkurcza materiał. Możemy pokrywać nim produkty do maksymalnej wysokości 150mm. Wydajność dzienna waha się pomiędzy 8 a 30 tys. egzemplarzy. Uzależniona jest od ilości elementów w pakiecie, wielkości i dodatkowych czynności.

Przy realizacji zleceń używamy różnych materiałów. Staramy się w zakresie doboru dostosować jak najlepiej do potrzeb Klienta. Produkt trafiający po pakowaniu w folię termokurczliwą można dodatkowo zabezpieczyć poprzez umieszczenie w folii polietylenowej, co zastępuje stosowanie paczek papierowych, a w przypadku dużych nakładów zdecydowanie przyspiesza cały proces i zmniejsza koszty. Przy realizowaniu zleceń zbiorczych, duże znaczenie ma waga poszczególnych elementów. Najlepszy wariant, który ułatwia i przyspiesza proces, występuje, gdy można zastosować folię o grubości do 0.70mm.

Przy realizacji zleceń dbamy o dokładność. Mamy na uwadze, aby powierzony nam towar był dokładnie zafoliowany. W ten sposób jest odpowiednio zabezpieczony przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, jak wilgoć, kurz, zabrudzenia, itp. Stosujemy materiały wysokiej jakości, bardzo dobrze przylegające do przedmiotów o różnych kształtach.

Przykładowe możliwości w przeliczeniu na dwie zmiany dla pakowania w folię:

  • gazety w formacie A4 DO 25 000 szt.
  • gazety z narzuconym do 15 000 szt.
  • książek oprawa miękka do 15 000 szt.
  • książek oprawa twarda do 10 000 szt..
  • pudełek do 8 000 szt.

Zrealizowane projekty

Intro-Krak ul. Makuszyńskiego 19 31-752 Kraków
tel.: +48 503 539 286 e-mail: michal@introkrak.pl